חתימה אונליין - הקץ לטופסולוגיה?

כמעט הכל, למעשה, כבר הומצא על ידי אנשי טכנולוגיית המידע מלבד דבר אחד – פתרון קל, מהיר ואלגנטי לכל אותם הטפסים הנחוצים לכל בעל עסק. לא עוד, משום שהטופסולוגיה נעלמת בימים אלה עם פלטפורמת Sign2Go.

הרשמו להתנסות

עסקים רבים עברו בשמחה לעבוד עם ההמצאות הטכנולוגיות הכי מתוחכמות, במיוחד בכל מה שקשור למחשוב המשרד והעסק. התוכנות השונות שנהגו על ידי מיטב המוחות, נועדו לייעל ככל האפשר את העבודה בכל עסק, כשהן משתמשות בכל דרכי התקשורת הקלות והנוחות ביותר. כך, אנחנו מוצאים היום אפליקציות ופלטפורמות נגישות וידידותיות מאוד לכולם לניהול חשבונות, לשליחת חשבוניות וקבלות ללקוחות, לניהול מלאי ותיקי לקוחות, למעקב אחר עובדים ומשימות, לשליחת תזכורות ולקביעת פגישות ביומנים אלקטרוניים. נראה על פניו כי כל היבט שהוא בחיי המשרד והעוסק העצמאי המודרני כוסה ביעילות ואף חוסך זמן יקר וכיתות רגליים, סחבת ואי הבנות, הכל מלבד טפסים וניירת בירוקרטית שמושכת זמן.

האם יש פלטפורמת טפסים שמשחררת אתכם מהטרחה?

עסק או ארגון זקוקים לטפסים מסוימים וידועים מראש כדי לשלוח ללקוחות ולספקים, או לכל עצמאי ולכל אדם שנזקק להחתים או לחתום על סוג כלשהו של טופס, כמו הסכם, חוזה, או התקשרות כלשהי. הניירת הזאת, גם אם

היא אלקטרונית, עדיין מחייבת אמצעים מיושנים וזמן עבודה יקר כמו פקס, עריכה, בחינה ומילוי וניסוח מחדש והתאמה ללקוח החדש או לספק הבא. בימים אלה מושקת פלטפורמת ניהול טפסים שמאפשרת העלאה של כל סוגי הטפסים הדורשים חתימה שאינה כרוכה במפגש פנים אל פנים, והם יכולים להסתפק בחתימה גרפית ודיגיטלית חוקית המקובלת כיום על גופים שונים. נוסף על כך, היא מאפשרת שליחה מידית של קישור (לינק) למסמך או לטופס לאחר עריכה קצרה לצד השני, כך שגם הוא יכול לקרוא, לצרף מסמכים, לחתום ולשלוח לכם אותו בתוך דקות. כך שכשמה כן היא, התוכנה Sign2Go עונה על הצורך של אנשים לעבוד עם תבניות טפסים קבועות שבהם יש צורך לשנות רק פרטים מזהים כמו שמות, סכומים ותאריכים, ולשלוח אותם במהירות הבזק באופן דיגיטלי לחתימה אונליין, לאחר עריכה קצרה.

הרשמו להתנסות

מה מאפשרת לכם פלטפורמת Sign2Go?

בעלי עסקים וארגונים שונים יכולים להיעזר בה כדי להחתים לקוחות וספקים על כל מסמך שנדרש להמשך ההתנהלות העסקית ביניהם, והכל נעשה בצורה פשוטה מאוד. עד כדי כך פשוטה שגם אין צורך להוריד אפליקציה לשם כך ולהכביד על הזיכרון של הסלולרי שלכם. הכל נעשה דרך הדפדפן, כך שהתוכנה נגישה מכל מקום ולא רק במשרד. פלטפורמת Sign2Go מאפשרת לכם ליצור תבניות של מסמכים, מהצעות מחיר ועד הסכמי עבודה שונים. התבנית משוגרת אונליין, ממש מיד ותוך כדי שיחה עם לקוח, למשל, ובכך היא מונעת מעסקאות בטוחות שלכם לזלוג לתהום הנשייה רק משום שלקח לכם עוד כמה ימים לשלוח את הצעת המחיר ללקוח או לחכות לחתימה. כמו כן, אין עוד צורך בפקסים משום שהטפסים נשלחים במייל או במסרון (סמס) רגיל עם קישור ייעודי שפותח את המסמך לעיניו של הנמען ומאפשר לו למלא פרטים, לצרף מסמכים ולחתום ממש על גבי מסך הנייד או המחשב. אין קל ופשוט מזה לכל עסק מכל תחום שהוא. לכל מסמך אפשר לצרף נספחים כמו תמונות ומסמכים שונים, והזמינות מידית לכולם.

יתרונות ניכרים לעין ולתזרים המזומנים

מלבד החיסכון בזמן והגידול בעסקאות שנסגרות תוך כדי שיחה ממש ומבלי להמתין לבירוקרטיה, אין עוד צורך בנייר, הפלטפורמה נמצאת באינטגרציה מלאה עם שאר מערכות העסק כך שתוכלו לנצל אותה גם בטפסים הפנימיים שלכם, היא מתממשקת עם כל טלפון או מחשב קיים, מערכת הניהול שלה פשוטה וקלה ללמידה אפילו לעצמאים שמחשיבים עצמם מאותגרי הכנת מסמכים רשמיים ומכובדים כלומר היא אינטואיטיבית לחלוטין ומלבד התמיכה והמדריכים השונים היא באמת קלה לשימוש.

הרשמו להתנסות